Satıcıdan Randevu Alıp Araca Yerinde Bakıyoruz.

Bayrampaşa

Mobil Oto Ekspertiz Bayrampaşa merkezde hizmetinizde.

Bayrampaşa Oto Ekspertiz ekibimiz satın alacağınız aracın bulunduğu yere gider, aracın tüm detaylarını inceler, bilinen ve bilinmeyen tüm kusurlarını, hasarlarını size raporlar. Satın alacağınız araç hakkında her şeyi öğrenir, ne aldığınızı bilirsiniz.

Araç alırken, satarken ne aldığınızı bilmek, aracınızı tanımak sizinde hakkınız. Araç alırken satıcının verdiği bilgilere veya oto sanayide sizi kapı kapı dolaştıran, motor kaporta ustalarının söylemleriye yetinmeyin.

Bayrampaşa Oto Ekspertiz

Mobil Oto Ekspertiz Bayrampaşa Oto Expertiz araçlarımız son teknoloji cihazlar ile donatılmıştır. Bayrampaşa Oto Ekspertiz ekibimiz, tam donanımlı araçlarımız ve eğitimli teknisyenlerimiz ile en sağlıklı araç ekspertizini kısa sürede gerçekleştirir. Araç hakkında en detaylı bilgiye sahip olursunuz, ekspertiz raporunuzu anında alırsınız. Bayrampaşa Oto ekspertiz Ekibimiz araç alırken ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık ve bilgi konusundaki eksikliğinizi tam anlamı ile giderir, yatırımınızı korur.


Bayrampaşa Hizmet Alanımız

Siz ofisinizde çalışırken, tatilde dinlenirken, kahvenizi yudumlarken Bayrampaşa Oto Ekspertiz ekibimiz almak istediğiniz aracın yanına gider, aracı inceler, oto ekspertiz raporunuzu size sunar.

Bayrampaşa Oto Ekspertiz ekibimiz almak istediğiniz araca fren testi, mekanik alt aksamların kontrolü, süspansiyon testi, aracın tüm elektronik donanımlarının test ve kontrollerini gerçekleştirir.

Kaportada varsa parça değişimleri, boyalı parçalar tek tek ortaya çıkarılır. Aracın en önemli aksamı olan motorun ne durumda olduğu en ince ayrıntılara kadar, Avrupa Standartları baz alınarak ölçülüp ve rapor edilir.

Motorda oluşan kaçaklar, şanzımanda oluşan kaçaklar, balatalar, diskler, egzoz tertibatı, motor soğutma sistemi (radyatör), klima sistemi, alt takımlar, debriyaj, fren el freni sistemi, motor, şanzıman, elektronik beyin arızaları, lastik durumu, rot balans ayarları vb. bir çok noktada aracınız kontrol edilir, en ince ayrıntılarına kadar rapor edilir.

Bayrampaşa’da Araba Almak Artık Çok Kolay

Mobil Oto Ekspertiz, Bayrampaşa Oto Ekspertiz ekibimiz aracınızı son teknoloji ürünü cihazlar ve sertifikalı uzman kadrosu ile en ince ayrıntısına kadar inceler, ne aldığınızı bilerek araç seçmenize olanak tanır, paranızı ve sizi korur. Sizi yormadan, kapıda oto ekspertiz hizmetimizden faydalanın.